Garážové brány

GARÁŽOVÉ BRÁNY

Hlavným kritériom pri výbere garážovej brány je umiestnenie garáže. V prípade, že je garáž vykurovaná, resp. má spoločnú stenu s rodinným domom, je výhodné zvážiť mieru izolácie. V ponuke máme bohatý výber garážových okien, ktoré dodajú garážovej bráne jedinečný vzhľad, a zosúladené s oknami rodinného domu môžu byť vhodným doplnkom exteriéru Vašej nehnuteľnosti. V našej ponuke si každý nájde bránu, ktorá najviac vyhovuje jeho požiadavkám. Radi Vám poradíme garážovú bránu podľa Vašich potrieb a predstáv.

  1. Garážové dvere sú dôležitou súčasťou každej garáže.
  2. Existujú rôzne druhy garážových dverí, vrátane posuvných a otváracích dverí.
  3. Posuvné garážové dvere sú často preferované kvôli ich úspornému použitiu priestoru.
  4. Otváracie garážové dvere majú výhodu, že môžu byť ľahko ovládané pomocou diaľkového ovládača.
  5. Garážové dvere sú dostupné v rôznych materiáloch, vrátane dreva, kovu a plastu.
  6. Kovové garážové dvere sú obvykle najtrvanlivejšie a najbezpečnejšie.

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using ‚Content here

DETAILY

Princíp sekčných brán je riešený výsuvom jednotlivých sekcií umiestnených vo vodiacich koľajniciach až pod strop tak, aby brána čo najmenej zasahovala do pracovného priestoru garáže.

Brány sú vybavené ochranou proti zacviknutiu prstov. Tým Vy aj ostatní príslušníci Vašej rodiny budú môcť používať Vašu garážovú bránu s vedomím maximálnej bezpečnosti.

Pružiny zabezpečujú plynulý a ľahký chod garážovej brány. Veľkosť, hrúbka, dĺžka pružiny, počet natočenia pružiny je u každej brány samostatne vypočítaná pomocou počítačového programu.

Tichý a plynulý chod brány zabezpečujú nastaviteľné pánty a nylónové kolieska s ložiskami. Uzavreté vodiace koľajnice zabraňujú náhodnému dotyku pohybujúchich sa častí garážovej brány.

Nová technológia pružín – opráškované pružiny (power coated). Nová technológia spočíva vo výrobe pružín. Celý proces prebieha vo výbušnej sále, kde sa pružiny spracovávajú nanášaním oceľových guľôčok rýchlosťou 300km/h. Drsný povrch pružiny sa zmení na hladký. Týmto procesom sa znižuje napätie pružiny čím sa stáva odolnejšia.

Vyššia kvalita dlhšia životnosť (až o 40%) pružín je dosiahnutá aj povrchovou úpravou a to nanesením špeciálneho práškového povrchu. Farba pružiny je RAL 5014 (sivomodrá). Výhodou týchto úprav sú: úplne zamedzenie korózie, dlhšia životnosť, jednoduchšia údržba, čistejšia montáž, moderný dizajn

Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku!

Rýchla cenová kalkulácia ONLINE za 47 sekúnd..