Gealan S9000

GEALAN 9000 Dôsledne prepracované konštrukčné detaily kombinovaného systému S 9000 umožňujú doshiahnuť výborný prestup tepla v hodnote Uw = 0,96 W/m2K. Šesťkomorová štruktúra rámu a krídla je zárukou vysokej tepelnej aj zvukovej izolácie.

Optimálne tepelnoizolačné vlastnosti.

Nevyhnutnú stabilitu okna S 9000 zaisťuje oceľová výstuž, ktorá je v ráme aj krídle vyrobená z jedného kusu. Inteligentný systém rozmiestnenia tesnenia v 3 úrovniach prispieva k zvýšeniu tepelno-izolačných vlastností. Zvýšená zasklievacia lišta s výškou 26 mm a vyšší tesniaci profil zabraňuje vzniku teplotných mostov na okraji trojskla a priaznivo ovplyvňuje tepelno-izolačné vlastnosti. Dodatočné tesnenie v odvodňovacej drážke pod sklom účinne bráni prenikaniu chladného vonkajšieho vzduchu a priaznivo ovplyvňuje zvukovo izolačné vlastnosti. Vďaka inteligentnému designu je možné skombinovať elegantné a moderné okná. Nízke rámy a krídla umožňujú vytvárať moderné veľkoplošné presklené plochy.

 • VLASTNOSTI GEALAN 9000

  Profil Dokonalý 6-komorový profil rámu a krídla, ktorý zabezpečí výbornú tepelnú izoláciu celého domu. Vyznačuje sa jednoduchou údržbou vďaka hladkému a veľkému povrchu. Jeho stredové tesnenie prispieva k zvýšeniu tepelnej izolácie okna.

  Sklo Hrúbka zasklenia 48 mm.

  Je tu možnosť použitia bezpečnostných, tvrdených, protislnečných a protihlukových skiel.

  Kovanie Kovanie značky SIEGENIA TITAN AF je vybavené blokovaním nesprávnej polohy rukoväte a mikroventiláciou.

  V našej ponuke umožňujeme personalizáciu kovania z hľadiska funkčnosti a bezpečnosti.

Štandartné farby