O nás

O spoločnosti:

Firma Primelex je odborníkom v oblasti výroby a montáže plastových okien, hliníkových okien, vchodových dverí, vonkajších žalúzií, vonkajších roliet a garážových brán. Naša firma má bohaté skúsenosti v tejto oblasti a naši odborníci sú pripravení splniť vaše požiadavky na kvalitné a spoľahlivé produkty.

Naša firma bola založená s cieľom poskytovať kvalitné a cenovo dostupné produkty, ktoré uspokoja potreby a požiadavky našich zákazníkov. Sme hrdí na našu schopnosť vyrobiť a nainštalovať kvalitné a spoľahlivé produkty, ktoré sú trvanlivé a prispievajú k estetickému vzhľadu vašej domácnosti.

Naši odborníci sú zameraní na inováciu a vývoj našich produktov, aby sme mohli ponúkať našim zákazníkom aktuálne a moderné riešenia. Sme tiež zameraní na optimalizáciu našich procesov výroby a riadenie zdrojov, aby sme mohli poskytovať konkurencieschopné ceny a vysokú kvalitu našich produktov.

Časté otázky

Je dôležité vybrať si dodávateľa, ktorý ma dlhoročnú tradíciu, skúsenosti, kvalitné referencie a vie zabezpečiť kvalitný záručný a pozáručný servis. Firma Primelex zosobňuje všetky uvedené požiadavky.

Spoločnosť Primelex s.r.o. je držiteľom certifikátov kvality výroby, čo zaručuje dodržiavanie všetkých kvalitatívnych parametrov vyrábanych produktov.

Na fyzikálne vlastnosti plastových profilov, t.j aj ich farebnú stálosť, poskytujeme záruku 60 mesiacov. Odolnosť voči svetlu a vplyvom počasia pre zaručenie farebnej stálosti sa musí preukazovať skúšobnou metódou podľa ISO 105-A02.

Plastové okná majú oproti oknám z iných materiálov mnoho výhod. Aby ste však v interiéri dosiahli priaznivú klímu, potrebujete nielen správne okná ale aj ich správnu údržbu. Ak budete dodržiavať naše tipy, budete sa z Vašich okien dlho tešiť.

Tu sú naše rady:

  • – Ihneď po zabudovaní odstránenie  prípadných  zvyškov malty a iných stavebných materiálov z okien
  • – Vetranie viackrát denne
  • – Nepoužívanie agresívnych látok na čistenie
  • – Pravidelné čistenie okien zvonka
  • – Priebežné olejovanie pántov
  • – Pevné zaskrutkovanie kľučiek
  • – Čistenie tesnení
  • – Čistenie odvodňovacích otvorov
  • – Čistenie falcov

Rosenie je prirodzený fyzikálny jav, ktorý nastáva, keď teplota v miestnosti dosiahne rosný bod (teplota, pri ktorej je vzduch maximálne nasýtený vodnými parami – relevantná vlhkosť vzduchu dosiahne 100%), nie je teda spôsobené plastovým oknom. Vodná para sa vyzráža na najstudenšom bode v miestnosti. Môže to byť studený roh alebo aj plastové okno, aj keď má tepelnú priepustnosť 1,1 W/m2K.

Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku!

Rýchla cenová kalkulácia ONLINE za 47 sekúnd..