Gealan S8000

Profilový systém S 8000 dokládá důslednou orientaci na trh společnosti GEALAN. Při konstrukci tohoto systému dorazového těsnění se stavební hloubkou 74 mm byly středem pozornosti hospodárnost a optimalizace materiálu – pro bezproblémové a hospodárné zpracování při výrobě oken.

Optimálne tepelnoizolačné vlastnosti.

Pri konštrukcii tohto systému s dorazovým tesnením a stavebnou hĺbkou 74 mm sa Nemecká spoločnosť Gealan sústredila na ekonomickú efektívnosť a optimalizáciu spotreby materiálu pre bezproblémovú a efektívnu výrobu systému. Optimálne tepelnoizolačné vlastnosti týchto okien zákazníka určite nesklamú. Samozrejmosťou je vysoká kombinácia profilov medzi sebou a možnosť dodávky okien aj s polopredsadeným ( tzv. oblým ) krídlom.

Technické informácie

STAVEBNÁ HĹBKA

74 mm stavebná hĺbka rámu a krídla.

DOPORUČENIE

Rekonštrukcie domov a stavieb s optimálnou úsporou tepelnej energie

EKONOMICKÉ RIEŠENIE (2-SKLO) (UW=1,3) (UF=1,2)

Pre budovy a stavby, ktoré nemajú vysokú energetickú náročnosť, doporučujeme tieto okná v základnom zasklení Ug=1,1. (Referenčný rozmer okna 1230*1480 podľa normy EN 12567-1)

OPTIMÁLNE RIEŠENIE (3-SKLO) (UW=0,96) (UF=1,2)

Pre stavby zamerané na optimálnu úsporu tepla tieto okná doporučujeme s trojsklom a s hodnotou prestupu tepla Ug=0,6. (Referenčný rozmer okna 1230*1480 podľa normy EN 12567-1)

POČET KOMÔR V RÁME A V KRÍDLE

6 komorové prevedenie

KOVANIE

Celoobvodové a bezpečnostné

Štandartné farby